KONTEYNER

10.000 m² açık alanda 7.500 m² üretim tesisine sahip olan firmamız, ayda 2.000 adet yaşam ve ofis konteynerleri üreterek müşterilerimize daha kaliteli yaşam alanları sunmayı ilke edindik. Sandwiç Panel konteyner sistemlerinde birbirinden farklı 30 ayrı modele sahip olup, 1.5 m²’den başlayan ve tasarım esnekliği sayesinde müşteri talebine göre özellikleri değişen, tecrübeli ekibimiz ile her amaca uygun yaşam konteynerleri üretmekteyiz. Ürünlerimiz taşınabilir özelliği ile istenilen tüm mekanlarda ve zeminlerde kullanılabilmektedir.. 

Konteyner; günümüzde kullanım alanı olarak gözle görülür derecede yaygınlaşmıştır. Konteynerler kullanım alanlarının çeşitliliğinden dolayı farklı modellerde karşımıza çıksa da ana işlevi barınma ihtiyacını karşılarken maliyeti minimum fiyatlara indirmektir. Şantiye binaları, işçi yatakhaneleri, güvenlik kulübeleri, yemekhaneler vb. konteyner modellerini inşaat ve şantiyelerde sıklıkla görmek mümkündür. 

Özel tasarım konteynerlerin ise müşteri isteklerine göre ölçü, ebat ve oda sayısına göre üretimi yapılmaktadır. Özel tasarım konteyner modellerinin dış görünüşünü istediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Solar Konteyner modelleri sayesinde ise güneş enerjisi yardımı ile enerji üretimi sağlamak mümkün. Konteynere güneş paneli monte ederek güneş enerjisi ile enerji ihtiyacını karşılayabilir, yüksek elektrik faturalarından kurtulabilirsiniz.

KONTEYNER ALMADAN ÖNCE DİKKAT EDİN!

1. Isı ve ses yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. 
2. İhtiyaca yönelik konteyner olması, örneğin ofis amaçlı kullanıma uygun bir konteyneri şantiyede kullanmak akıllıca bir seçim olmayacaktır. İhtiyaçtan fazla büyüklükte bir konteyner maliyeti haricinde bir katkı sağlamaktadır. 
3. Konteyner montajı en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Konteyner kurulumu yapılacak zemin düzgün bir alan olması, kablolama işlemi düzgün yapılması gibi dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Montaj hizmeti güvenilir firmalar tarafından yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

KONTEYNER ÜRÜNLERİMİZ

STANDART KONTEYNER

Şantiye binaları, işçi yatakhaneleri, güvenlik kulübeleri vb. modelleri inşaat ve şantiyelerde sıklıkla görmek mümkündür. Özel tasarım konteynerler ise müşteri isteklerine göre ölçü, ebat ve oda sayısına göre üretimi yapılmaktadır.

WC/DUŞ KONTEYNER

Konteyner yapılar içindeki farklı bölümler ayrı ayrı dizayn edilebilir. Bu yapılar diğer yapılardan farklı ve daha uzun ömürlü oldukları için daha fazla avantaj sağlar. Bu avantajların başında da güvenlik ve ekonomik avantajlar gelir.

OFİS KONTEYNER

Konteyner ofisler dış cepheleri bir çelik çerçeve içerisine oturtulmuş hafif metalden oluşur. Genellikle 18 ve 24 cm arası metalden oluşur. Soğuk ve sıcak geçirmeyen yapılardır. Bu sayede rahat kullanım sağlar.

YEMEKHANE KONTEYNER

Konteyner prefabrik yemekhane binaları isteğe bağlı olarak farklı ölçülerde hazırlanabiliyor. Profesyonel ekiplerin araştırma ve incelemeleri sonucunda en uygun şekilde hazırlanan binalar size belirtilen süre içinde teslim edilmektedir.

BİRLEŞİM OFİS KONTEYNER

Farklı türlerdeki ofis yapılarına uygun dizaynın yapılabilmesi için profesyonel hizmetler almak gerekir. Birleşimli ofis konteynerleri ile şantiyelerde ya da diğer alanlarda kullanabileceğiniz ofis yapılarından rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

YATAKHANE KONTEYNER

Konteyner yatakhane ihtiyaçlarında aynı özenli hizmet gereklidir. Yatakhaneler için gerekli olan ölçüler ihtiyaca göre değişebiliyor. Kullanılan malzemelerin sağlıklı koşullar için uygun olması, verilen hizmetin amacına uygun olması yönünden önemlidir.

DEMONTE KONTEYNER

Ana karkas yapısı vidalı sistem yapısı ile kuruluma hazır olarak size teslim edilen konteynerler, kolaylıkla kullanıma hazır hale getirilebiliyor. İstediğiniz şekilde kurabileceğiniz konteyner ürünleri, tek katlı ya da çift katlı olarak hazırlanabilmektedir.

SOLAR KONTEYNER

Solar Konteyner güneş enerjisi ile enerji ihtiyacını karşılayabilen bir konteyner modelidir .Solar Konteynerlarımız; 1.sınıf malzeme ile üretilmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda alanlarında profesyonel ekibimiz özel tasarım konteynerlarımızı üretmektedir

TÜRKİYE'NİN KONTEYNER MARKASI PROEV İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN;

0216 484 57 01 - 0216 484 57 02